Priemyselná výroba
Lukáš Kráľovič
Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry
- Obec
- Ostrovany
- Od roku
- 2006
- IČO
- 43 248 390
Lukáš Kráľovič
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 22 Ostrovany
- Na trhu od
- 10. júla 2006
- IČO
- 43 248 390
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 23.66)
- Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry
Podnikanie v číslach
- 20
- rokov na trhu
- 2006
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Lukáš Kráľovič
Lukáš Kráľovič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ostrovany. Podniká od 10. júla 2006.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry“ (23.66). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu, montáž sadrokartónu a montáž a demontáž lešenia.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Lukáš Kráľovič
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 248 390
- Dátum vzniku
- 10. júla 2006
- Miesto podnikania
- 082 22 Ostrovany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-27834
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 23.66)
- Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Lukáš Kráľovič zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu
-
Montáž sadrokartónu
-
Montáž a demontáž lešenia
-
Sadzovanie okien a dverí
-
Maliarske, natieračské a sklenárske práce
-
Kladenie vonkajších dlažieb
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu
- Montáž sadrokartónu
- Montáž a demontáž lešenia
- Sadzovanie okien a dverí
- Maliarske, natieračské a sklenárske práce
- Kladenie vonkajších dlažieb
- Betonárske, železobetonárske práce
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Lukáš Kráľovič?
Miesto podnikania je v obci 082 22 Ostrovany.
Čím sa Lukáš Kráľovič zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry“ (23.66). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu; montáž sadrokartónu; montáž a demontáž lešenia; sadzovanie okien a dverí.
Aké je IČO – Lukáš Kráľovič?
IČO je 43 248 390.
Odkedy podniká Lukáš Kráľovič?
Podnikanie začalo 10. júla 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.